[contact-form-7 404 "Not Found"]
Loading...
הורים ממליצים2018-08-13T10:53:53+03:00

רעות ושי פליישר
ברית לבנינו נבו
לפני כחודש ימים רחמים ערך ברית לבנינו נבוץ ערכנו את הברית בקיבוץ אורטל שברמת הגולן והוא הגיע עד אלינו. רחמים הוא מוהל בחסד עליון כול תהליך הברית שידרת רוגע וביטחון שהרגיע אותנו מאוד. יש משפט שלך שמעדעד לי בראש עד היום " הכול פשוט פשוט פשוט לשים משחות עושה את זה כבר ללא פשוט".
תודה לך רחמים שה' תמיד יהיה איתך ושתמשיך לשמח בהרבה בריתות

עידו ליכטר
המלצה חמה
שלום לכולם

יום לפני ערב פסח הגיע לביתינו רחמים לעשות ברית לבננו הקטן. זהו בן שלישי במשפחתנו אך ההתרגשות והחששות מהברית כאילו רק התעצמו עם הזמן.
למן שיחת הטלפון הראשונה הרגשנו בידים טובות. הניסיון רב השנים בא לידי ביטוי בכל, ובפרט בברית עצמה אשר עברה בקלות, כמעט ללא בכי, באווירה נעימה ועם הקפדה גדולה על תנאים של סטריליות רפואית.

מכוון שנכנס החג רחמים דרש בשלומנו לפני ובמוצאי החג, כך שהרגשנו בטוחים .

בתקופה הנוכחית בה יש הקפדה גדולה על כל מה שבריא לתינוק שמחנו מאד לבצע ברית ללא זריקות וחומרי הרדמה אלא בעזרת ידיו האמינות של מוהל מנוסה ומשחה הומאופתית.

תודה רבה על הכל.
עדו ועפרה

טל מזרחי
ברית לבני דניאל
לפני כחודש רחמים ערך ברית לבני דניאל, אני מתגורר בחול ורחמים הגיע עד אלינו הביתה בהתראה קצרה ולאחר מכשול קטן של זמן .
רחמים היקר אלפי תודות על ביצוע הברית ועל המיקצועיות הרבה ועל האווירה וכל תהליך הברית שבוצע לשלמות, ועל הדאגה וכמובן השמחה שנותרה בליבינו בזכותך.
למרות שלא היו לי שום המלצות לפני עליך לפי התנהלות השיחה איתך היתה לי הרגשה שהמוהל זה צריך ליהיות אתה! ועכשיו שאנחנו אחרי והכל החלים וחזרנו לשגרה, התוצאות מדהימות עבודה מעולה אין לי מילים לתאר את האושר שגרמת לנו.
ממליץ עליך בחום לכל מי שאני רק יכול ובעזרת השם שיהיה לך את כוח להמשיך בעשייה הקדושה הזאת ואני מקוה שכמה שיותר ילדים יזכו לברית מידיך.
נתראה בילד הבא משפחת מזרחי

אושרי
המלצה
לרחמים היקר אנחנו מודים לך על ברית מקצועי וטיפול מאוד מאוד מקצועי ונתת לנו ההורים ביטחון שלווה ונחת אנחנו ממליצים עליך בחום לא ראיתי כזאת מקצועיות וטיפול כזה בברית אנחנו מודים לך מאוד אושרי ונגה שעשית את הברית לקל מבחינתנו והרגשה בטוחה

מיכל ומוטי חסין
מוהל בחסד עליון
אחרי 5 שנים של טיפולים גם אנחנו זכינו להיות בהריון……. החל מחודש שביעי התחיל החשש של הברית, מה נעשה? מי ימהל אותו? איך נעבור את זה? וכו'…. הרבה אנשים אמרו לנו "על מה אתם חושבים בכלל לכם הירושלמים יש זכות יש לכם מוהל מעולה שגם לא לוקח כסף מה יש פה לחשוב בכלל תהנו מזה". אני לא נרגעתי והמשכתי לבדוק ולחפש ובסוף נתנו לי את המספר של המוהל רחמים, התקשרתי אליו לשאול אם יש לו ברית בירושלים שאני יכולה לבוא ולראות אותו, המוהל צחק ואמר לי "הכבוד הוא לי אך יש לכם מוהלים מעולים בירושלים" ואני התעקשתי לבוא ולראות (באותה תקופה היה רק באיזור המרכז) לבסוף נסעתי בחודש שמיני לעפולה לראות טקס ברית שהוא עושה, כשהמוהל ראה אותנו הוא היה בהלם חשב שאנחנו סתם עוד זוג שמתעניין ושלא באמת נבוא מירושלים. בזמן הטקס הלב אמר "זה זה" הצדיק הזה ימהל את הבן שלנו בעז"ה. וכך היה המוהל רחמים הגיע למהול את בננו היקר מלאכי והטקס עבר מדהים ושמח ומרגש מלאכי היה רגוע ושלו וכמעט לא בכה, וכן כן יום אחרי הוא גם בא לראות את הילד ולבדוק שהכל בסדר. אנחנו ממליצים בחום על המוהל רחמים חיים הוא שליח מובחר של בורא עולם ובלי נדר ובעז"ה

אלכסיי ואנה סנדלר לדיז'נסקי
ברית לבנינו יעקב
שלום לכולם. ברצוננו להמליץ בחום על רחמים חיים. הזמנו את רחמים בעקבות המלצות חמות של חברים שלנו. זאת הייתה ברית ראשונה וכמובן חששנו. רחמים דיבר איתנו הסביר לנו בדיוק את כל התהליך ונתן הנחיות מה יקרה אחרי ומה לעשות. הכל עבר ממש מהר , הבן שלנו כמעט ולא בכה, תהליך הריפוי עבר מהר וללא שום תוצאות חריגות. רחמים המון תודה לך !
בהערכה ובכבוד רב,
משפחת סנדלר לדיז'נסקי
אלכסיי ואנה. נשלח ע"י: אלכסיי ואנה סנדלר לדיז'נסקי

ענת ורוני ענתר
ברית לבנינו טל
אתמול בשעות הצהריים ערך רחמים את ברית המילה לבנינו טל. מקצועי, אנושי, חם, סטרילי ועוד הרבה מילים חמות יכולות להתווסף לשמו, אבל הכי חשוב מקצוען. מומלץ בחום. זוהי ברית מילה ראשונה בבית לאחר שלוש בנות, לא ידענו למה לצפות. רחמים הגיע כמה דקות לפני השעה שקבענו, לקח אותנו הצידה ונתן לנו הסבר מפורט על התהליך, שלבים מקדימים, הברית עצמה ותהליך ההחלמה. בנוסף צרף דף מידע מפורט עם דרכי התקשרות (כולל הטלפון של הבית והנייד של אשתו במידה והוא לא יהיה זמין). רחמים חיטא את ידיו ביסודיות, הכלים איתם הגיע היו באריזה סטרילית והוא ניגש לביצוע המשימה. כמובן שרחמים שר מספר שירים ליצירת האווירה השמחה. הביצוע היה מהיר ומדוייק, לאחר מיכן חבש את המקום, ושוב נתן הסבר מפורט על המצפה לנו. מכיוון שחסרי ניסיון אנחנו, התקשרנו בערב לשאול שאלות, רחמים ענה בסבלנות. למחרת (היום בצהריים) הגיע רחמים לבצע ביקורת, ואף הסיר את התחבושת. רצינו להודות מקרב לב ובשם כל המשפחה. חשוב לציין כי שביצענו בדיקה מקדימה ומקיפה לגבי מוהל, שמו של רחמים הולך לפניו לטובה, שמו עלה מכל כיוון, ולשמחתנו בחרנו לבצע את הברית איתו.
אנחנו ממליצים בחו

גולן ואושרת חדד
ברית המילה לבננו נועם ציון
לרחמים היקר אלפי תודות על ביצוע הברית ועל המיקצועיות הרבה היה ברור לנו שיש ברית אז זה כמובן אך ורק אתה רחמים היתפללתי לקדוש ברוך הוא שתהיה פנוי והשם נענה לתפילותי הקול שלך מאז ומי תמיד ממש מרגש עובדה שאיך שהתחלתה לזמר בכיתי מי היתרגשות אני ואישתי אתה מאוד מיקצועי הילד לא בכה לרגע הלילה היה שקט מאוד נקי וסטרילי מרגיע ליפני הברית עושה לי חשק להביא עוד בן ממש היתקשרתה באתה אלינו הבית אין לי מילים אתה פשוט מותג יקר שהשם ייתן לך כוח להמשיך בעשייה הקדושה הזאת ושבני ישראל יזכו להיות בברית על ידיך כי מי שלא לא יודע מה זה הרגשה קדושה שאתה נותן בברית אתה איך כל כך מיוחד במינו תודה לך מיליון פעמים אוהבים גולן ואושרת חדד נשלח ע"י: גולן ואושרת חדד

משפ' גולן
המלצה
רחמים מל את בננו הבכור לאחרונה. נשאר איתנו לאחר הברית להסבר מפורט על תהליך ההחלמה ואופן הטיפול, ואף הגיע אלינו הביתה, עד חיפה, ע"מ להוריד את החבישה.

מאד אהבנו את העובדה שהוא שולט בכל הגאדג'טים – שלחנו לו תמונה באי-מייל כדי לוודא שהכל בסדר, והוא הראה לנו תמונות ב-Iphone שלו איך אמור להראות כל שלב בהחלמה.
מכיוון שזה ילד ראשון, ולא ממש ידענו איך העניין אמור להראות – ההמחשות האלה עזרו לנו מאד להוריד את מפלס החרדה.

התרשמנו ממנו שהוא מוהל מנוסה מסור ומקצועי, וגם נחמד מאד, ואנו ממליצים עליו בחום. בחור גדול לעבודות עדינות.

משפ' גולן

משפחת אלמקייס
המלצה ותודה מקרב לב ..!!!
רצינו להמליץ בחום רב על המוהל רחמים חיים, שערך ברית לילד המקסים שלנו יהונתן ממש אתמול בשעה טובה.
כבר מהרגע הראשון ידענו שרק הוא יהיה המוהל
(לאחר שמל את 2 האחים שלי שכיום הם בני 20, ומתוקף הידיעה שכמעט כל עפולאי שני עבר תחת סכין המילה של רחמים)
וכמובן שלא טעינו בבחירה
הברית נעשתה בזריזות ובמקצועיות רבה ,
היחס האדיב והדרך שבה קיבלנו הסברים על כל שאלה ,
פשוט אכפתיות אמיתית
אנחנו ממליצים בחום לכל הורה טרי, מי שבאמת רוצה את הטוב ביותר לילד שלו אז רק — רחמים
בהערכה רבה מזי וחיים אלמקייס נשלח ע"י: משפחת אלמקייס

אלעזר סמל
תודה רבה לרחמים.
אחרי שתי בריתות מוצלחות שעשה רחמים לבניי, אחת לפני כשלוש שנים (2009) ואחת לאחרונה (2012) אני ממליץ בחום לבחור ברחמים. הוא אדיב, נעים רגיש דייקן ומקצועי. התינוק בקושי בכה, החבישה החזיקה מעמד ולא היו כמעט דימומים.
רחמים המון תודה. עזרת לנו לעבור חוויה לא פשוטה.

משפחת סמל נשלח ע"י: אלעזר סמל

זהר וחנה שביט
תודה רבה רחמים!
רצינו להמליץ בחום על רחמים המוהל שערך כבר 2 בריתות לבנינו. אתמול ערכנו את הברית לקטן (שהיתה כרגיל מאוד מקצועית וללא בכי כמעט בכלל). כעבור כמה שעות קילחנו את הקטן וחששנו שמא יש דימום רב באיזור. רחמים הנחה אותנו מה לעשות ומששמע טיפה קול מודאג מצד ההורה לא היסס פעמיים ומיד יצא לכיווננו, על אף שראה בתמונות שהעברנו לו שהכל בסדר ושאין סיבה לדאגה. רק על היחס הנוסף הזה, הנכונות וההבנה שגילה ברגע שקלט שאנו לא שקטים וכמובן בנוסף לכל הדברים הרגילים שאנו פשוט כבר מכירים אותו (5 בריתות בשנתיים במשפחה עם רחמים)- מגיע לו את כל המילים החמות והממליצות שיש, כי זה שירות וזו אכפתיות אמיתית לאדם שמבצע את מקצועו על הצד הטוב ביותר!
נקווה שבילד הבא לא נצטרך להיפגש (כי זו תהיה בת…) אבל במידה וכן- אז ברור לנו שרק איתך נבצע את ברית המילה.
יישר כוח, ובהערכה רבה לעבודתך ולאישיותך,
זהר וחנה. נשלח ע"י: זהר וחנה שביט

לילך ואילן משה
תודה למוהל רחמים. ברית המילה של יהלי.
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה

להביע לך מילות הערכה

על תשומת הלב האישית והחמה

על ההתחשבות בכל פרט

על המעקב והטיפול

אשר כפי שידענו היה כפול

על המסירות בה טיפלת בנו כל העת,

המקצועיות, הזריזות,המסירות והאכפתיות, שבה ביצעת את ברית המילה של בננו יהלי.

לכל מכרינו אנו ממליצים על המוהל רחמים חיים, בידיו בנכם בידיים טובות.

תודה. משפחת משה.

לילך ואילן משה

אורטל ורפאל ביטון
המלצה על המוהל רחמים
רצינו להמליץ בחום על המוהל רחמים שביצע ברית מילה בבננו היקר! ההמלצה נועדה להודות לכבודו של המוהל וכמובן להרגיע הורים טריים שעומדים בפני ברית מילה.. 😉 בתאריך 18.1.2012 יום רביעי חגגנו ברית מילה לבננו היקר אורי, רחמים המוהל ביצע ברית בצורה מקצועית, מהירה ואדיבה! התינוק לא סבל ולא בכה כמעט במהלך הברית. בנוסף רחמים המוהל דאג להרגיע אותנו, ההורים הטריים והלחוצים, והסביר בפשטות וברוגע כיצד עלינו לטפל במקום הברית. אנו שמחים להמליץ עליו לכל זוג הורים שעליו לבצע ברית מילה בבננם. מודים ומעריכים מאוד, רפאל ואורטל ביטון. נשלח ע"י: אורטל ורפאל ביטון

משפחת נידם
המלצה ותודה למוהל רחמים חיים
את ההמלצה על המוהל רחמים חיים קיבלנו מחברים רבים שרחמים היה המוהל בטקס ברית המילה של בנם ומבלי להסס פנינו אליו מיד עם לידת בננו .
קיבלנו הסבר מפורט ומענה לכל שאלותינו עוד טרם הברית , במהלכו וגם עוד מס' ימים אחריו.
ניכר היה במהלך הברית מילה כי רחמים קשוב לרך , מבצע את החיתוך במקצועיות ובמהירות.
הברכות היו מרגשות וכול אורחינו היו שותפים
ונרגשים יחד איתנו. רחמים נכח באולם עוד זמן רב לאחר הברית בדק שב את הילד ולא הלך לפני שהבטיח שאנחנו רגועים ויודעים את המשך הטיפול הנדרש בבית
קיבלנו הסבר מפורט ומקיף הן בע"פ והן בכתב
והיינו בקשר טלפוני עוד בערב הברית ויום אחריו. רחמים הגיע אלינו לביקור בית לבקשתנו ואין ספק שלא יכלנו לבקש לעצמנו ולבננו טיפול יותר טוב ממה שקיבלנו.
רחמים תודה !! יברכו ידייך !!
משפחת נידם , ינואר 2012 נשלח ע"י: משפחת נידם

ניר בקשי
המלצה חמה!!
בנאדם מקסים, יחס אישי מדהים!!

הרגשנו בידיים טובות בטוחים ורגועים.

מומלץ בחום!!

תודה רבה לך רחמים.

ניר ואירה בקשי מנצרת עילית נשלח ע"י: ניר בקשי

סולומון טלאור והילה
המלצה על המוהל רחמים חיים
ברצוננו להמליץ בחום על המוהל רחמים שערך ברית לבננו גיא היקר בתאריך 19.10.2011… חשוב לנו לציין שרחמים ענה על כל שאלותינו, ביצע את עבודתו בצורה מהירה ומקצועית, היה איתנו בקשר לאחר הברית לוודא שגיא הקטן חש בטוב. מעבר לכך שידענו שרחמים יבצע את הברית לבננו, אנו חברים במועדון אמא שממליץ על רחמים ואף חברות במועדון מקנה הנחה משמעותית בעלות … נשלח ע"י: הילה וטלאור סולמון נשלח ע"י: סולומון טלאור והילה

iddo & maya dror
המלצה ותודה למוהל רחמים

את ההמלצה על המוהל רחמים חיים קיבלנו מחברי הקהילה הישראלית בדלהי.

מי שנכח בטקס מילה שהעביר רחמים יודע לספר באיזו מהירות ומקצועיות נעשית הברית.

רחמים הרואה בעבודתו שליחות, הסכים להגיע ולערוך את הברית למרות שמועד הלידה היה קרוב לראש השנה.

רחמים במסירות רבה התעקש להישאר יום נוסף על מנת לוודא שהכל עבר כשורה וכן נשאר איתנו בקשר גם לאחר חזרתו לארץ.

תודה מיוחדת למשפחת חיים שמחזקת את רחמים להמשיך לבצע בריתות ברחבי העולם

שנתראה רק בשמחות,

משפחת דרור,

ספטמבר 2011, ניו-דלהי

Best wishes,

Maya

נשלח ע"י: iddo & maya dror

יעקובוביץ'עומר
ברית מילה לבני איתי
שלום רב,
ברצוני להודות ולהוקיר את המוהל המקצועי רחמים חיים וכמובן להמליץ בחום רב .
הברית היתה מהירה ביותר וכמעט ללא בכי של איתי (התינוק) .
הרב , רחמים חיים ,פשוט זריז ,מנוסה , ומקצועי ביותר .
הגענו אל הרב רחמים חיים מהמלצות רבות ונשנות ששמענו ואני חייב להודות שכולן פשוט נכונות .

הרב רחמים חיים הוא ללא ספק המוהל המקצועי ביותר שראיתי במהלך חיי!!!

המון תודה ממשפחת יעקובוביץ' וכמובן
גם מאיתי 🙂 נשלח ע"י: יעקובוביץ'עומר

משפחת זייצב
לאחר 3.5 שנים
שלום רב
אני רוצה מאד להודות למוהל היקר מכולם והיחיד שאני שומעת עליו דברים טובים
ילדתי את ילדי בחודש פברואר 2008 במשקל נמוך של 1.700 והשני1.900 שיהיו בריאים הם כבר גדולים. את הברית ביצענו בבית חולים "העמק" בפגיה לאחר שהתאומים הגיעו למשקלם הנחוץ. בשעות הצהריים המוהל רחמים חיים הגיע בזמן ועשה את העבודה מצוינת לתאומים שלי עד היום אני מודה לו מכל הלב. למחרת הברית הגיע רחמים חיים המוהל שוב לבית החולים לבקשתי ואכן וידא שהכל בסדר והכל עובר כשורה. ושוב תודה מכל הלב על המסירות ועל המקצועיות. תודה. נשלח ע"י: משפחת זייצב

שלומי מוזר
המלצה מהלב
אני רוצה להמליץ לכולם על רחמים חיים-
מוהל הבית של המשפחה.
רחמים מל את כל בני המשפחה שלנו ובכל פעם אנו נהנים מחדש מהעבודה המדויקת, המקצועית החמה והנעימה.

תודה רבה רחמים על עוד ברית מוצלחת.

שילה מרב ושלומי מוזר. נשלח ע"י: שלומי מוזר

שרון ואיילת
ברית לירדן
לפני כשנתיים ב"סיבוב" הראשון עם בננו הבכור המליצו לנו על רופא מנתח. רק נאמר שהתאכזבנו מאוד מאופן הביצוע של הברית ומהתוצאות…
כשנולד בננו השני ירדן היה לנו ברור שלא ניקח שוב סיכון ונבחר במישהו שלא מוכר לנו. בחרנו במוהל חיים רחמים, שביצע מילה לקרובי משפחה רבים.
חיים היה מקצועי ומקסים, ושמר עימנו על קשר טלפוני כבר משבוע לפני קיום הברית ועד שבוע אחריו. באירוע עצמו – המילה התבצעה באופן מהיר ביותר (לא הספקנו למצמץ וזה כבר נגמר!), בננו היה רגוע ולא בכה כלל ותהליך ההחלמה היה קצר וללא כאבים.

המון תודה וישר כוח!
נשלח ע"י: שרון ואיילת

ענבל
בחירה בראש שקט !!!
חשוב לי להמליץ על רחמים, דווקא בגלל שהוא ערך השבוע את הברית של בננו הבכור ולא הכרנו אותו קודם. כשהתחלנו לברר ,שמענו המלצות חמות מכיוונים שונים, שהוא האדם הנכון. היינו לחוצים מאוד מהארוע ורחמים לא אכזב. הוא הסכים להשקיט את החרדות שלנו ולהגיע יום לפני ויום אחרי הברית , הוא נחמד ,נעים ומייצר אוירה טובה.
הברית עצמה עברה במהירות מדהימה,כך שאפילו האורחים בארוע ,שבטח היו בכמה בריתות בחייהם, הופתעו וציינו את עבודתו לטובה.
בקיצור, עם ניסיון ומיומנות אין להתווכח, ורחמים מוכשר בתחומו ,בכך אין ספק…
אז אם אתם מחפשים מוהל ,ורוצים את הטוב ביותר…לכו על זה. הוא האדם הנכון…
רק בשמחות נשלח ע"י: ענבל

מיכל ורונן
המלצה חמה!
הגענו אל הרב רחמים לאחר המלצות חמות מאוד מקרובי משפחה רבים להם רחמים ערך את טקס הברית. לא רק שלא התאכזבנו לאחר ההמלצות הרבות, הופתענו לטובה. המציאות עלתה על הציפיות. פגשנו אדם חם ואדיב. מקצוען אמיתי שמרגיע ודואג ומסביר הכול.
כמה ימים לאחר הברית המראה של הפצע קצת הדאיג אותנו, למרות שקיבלנו הסבר מעמיק ודף הסבר מצורף. התקשרנו לרחמים ומבלי שהספקנו לבקש, אמר שיגיע לראות ומיד נכנס לרכבו ונסע למעלה משעה וחצי כדי לבדוק ולהרגיע.
תודה רבה.
מיכל ורונן

נמרוד ואביטל
ברית לדניאל מינכן (גרמניה)
רחמים היקר,
תודה רבה לך על שהרחקתה עד מינכן (גרמניה) הקרה והמושלגת של חודש ינואר על מנת לערוך טקס ברית מילה לבננו דניאל.

אנו מודים לך המיומנות והרגישות בה טיפלת בדניאל במהלך הטקס והטיפול המסור לאחריו. נעמה לנו התחושה שבננו בידיים בטוחות דבר חשוב במיוחד במרחק מהמשפחה וישראל.

אנו שמחים על ההזדמנות להכירך ומקווים להיפגש בהקדם בשמחה של בני משפחה או מכרים.

בברכה ותודה,
נמרוד ואביטל

נמרוד ואביטל

שמען ותמי ואלירז שם-טוב
אין מילים
לכבוד הרב רחמים תודה על הכול אין לנו מילים על הברית של בננו אלירז אליעזר שם-טוב בתאריך 2010\11\3 באולמי נתנאל בנצרת עלית כן ניזקה לעוד בריתות בידך תודה ענקית מימישפחת שם-טוב מינצרת עלית נשלח ע"י: שמען ותמי ואלירז שם-טוב

Maayan & Avi
Tks you!
רחמים,

עד להודו הרחוקה הגעת ורק על זה מגיע תודה רבה. מעבר לכך, הברית!
תודה רבה על הטיפול, האכפתיות והכי חשוב על המקצועיות ה מ ד ה י מ ה.

שיהיה רק בשמחות, א מ ן !!!

נשלח ע"י: Maayan & Avi

דגנית ותומר
המלצה חמה
לפני שבועיים הגענו לרגע המפחיד של ברית מילה לבננו הראשון. התלבטות לא קלה הייתה בין לבצע ברית בבית חולים או לבחור במוהל עם ניסיון. לאחר המלצה חמה מבית השיטה, החלטנו לבחור בניסיון במקום בבית חולים ובהרדמה.
הבחירה השתלמה בגדול, כי חיים רחמים, עם יין תירוש בלבד, ביצע את הברית על הצד הטוב ביותר, כאשר בננו כמעט ולא הרגיש בדבר. גם במהלך היום והלילה הוא נותר שליו.
גם כאשר ביקשנו שיבוא לבדוק את הילד יום למחרת (בשל היסטריה שלנו למראה התחבושת ולא בשל כאב או בעיה אמיתית), הוא הופיע מחייך בפתח דלתנו לצורך בדיקת הילד (וההורים…).
המון תודה וממליצים בחום! נשלח ע"י: דגנית ותומר

יפעת יהודה
תודה והמלצה
תודה רבה על הברית המילה שביצעת לבננו שגב יהודה3.5.2010,
ולאחר ביצוע בריתות ל2 בננו שנים קודם.
ממליצים בחום , על ביצוע הברית במהירות ועל תוצאה יפה .
תודה .
משפחת יהודה נשלח ע"י: יפעת יהודה

שניידר אלכס ואנה
המלצה
למוהל חיים רחמים!
זאת הפעם השלישית שביצעת ברית בבננו, וגם הפעם רצינו להודות על טקס נפלא והמיומנות.

אנחנו מאוד שמחים שכל הבריתות בוצעו ע"י המוהל חיים רחמים, הבנים עברו את ההחלמה במהירות וללא כאבים.
ממליצים בחום! נשלח ע"י: שניידר אלכס ואנה

סמדר ואופיר אהרון
המוהל רחמים חיים – המלצה
24 ינואר 2010, ט שבט תש"ע.
לרחמים הגענו דרך מס ממליצים לאחר שהתלבטנו בין רופא למוהל. התרשמנו ממנו מיד כאדם נעים הליכות, סבלני וישר, וכמוהל מקצועי מאוד. את הטקס בנינו למעשה ביחד כשרחמים משתף עמנו פעולה ומסייע ככל שנדרש.
לטקס הגיע בזמן (לא טריוויאלי!). את המילה ביצע במקצועיות ובזריזות ונשאר עמנו לאחריה כמה שנדרש.
יאיר, בננו, נרגע לאחר דקות ספורות. גם ביום המילה וגם בימים שלאחריה נראה שעבר את המילה ללא סבל רב.
בצענו את הוראות הטיפול של המוהל והחתך הגליד בדיוק כפי שהסביר לנו.
מודים לך רחמים חיים וממליצים עליך מכל הלב!
בפעם הבאה לא נתלבט..
סמדר ואופיר נשלח ע"י: סמדר ואופיר אהרון

מירי גלוזמן
רחמים מוהל עם נשמה יתרה
רחמים מל היום את נכדנו רותם, הברית נערכה במיומנות המוכרת לנו. נועם הליכותיו, יכולתו להרגיע ולקבל כל אדם מיוחדות בעיני . רחמים נתן עצה הקשורה ליולדת, נהנה מהשמן הארומתרפי שהכנתי לתינוק והתנסה בו.
ממליצה על רחמים כעל אדם בעל יכולת מקצועית גבוהה לצד התכוונותו הרבה.
מירי נשלח ע"י: מירי גלוזמן

נירית וחיים קיבוץ גבת
אלוף…פשוט אלוף
חיים רחמים מל את בננו יהונתן ויצאנו מאוד מרוצים. המשימה בוצעה בזריזות ובמיומנות והילד כמעט ולא בכה. הפצע הגליד במהירות והתוצאה מעולה. זכינו ליחס אנושי ותומך וידענו שאנחנו בידיים טובות ובטוחות. מקווים שעזרנו לכל המתלבטים לעשות את הבחירה הנכונה.
אנו מודים לחיים רחמים מכל הלב !!!
בברכה,
נירית וחיים קיבוץ גבת נשלח ע"י: נירית וחיים קיבוץ גבת

אורלי ואלי ועמית שלום
הוספת ביקורת בונה ואמיתית אודותיו
ב-16-12-09 הוזמן רחמים המוהל למהול את בננו איתי.
רחמים הגיע בול בזמן והחל במלאכה…….
חייכן ונעים הליכות מקצועי ודייקן, אותנו כהורים הרגיע בהומור ואת בננו מל ללא בעיות.למחרת הגיע ללא היסוס את העולל לבקר ובטיטול לחטט…….
איתי היה רגוע ושקט וגם אנחנו כהורים…..
מומלץ בחום …..תודה לך מכל הלב אורלי אלי עמית ואיתי שלום. נשלח ע"י: אורלי ואלי ועמית שלום

אהרון ותהילה שמיאן
המלצה חמה מכל הלב…
לדוקטור לברית מילה מוהל רחמים חיים היקר, רצינו להודות לך מקרב הלב על הברית המקסימה של בנינו אוראל,
הברית עברה בצורה נפלאה, אוראל שלנו כמעט ולא בכה…
נהננו מאד מהיחס החם, המקצועיות , והטיפול המסור שלאחר הברית, מודים לך מכל הלב, משפחת שמיאן המאושרים נשלח ע"י: אהרון ותהילה שמיאן

אהרון ותהילה שמיאן
המלצה חמה מכל הלב…
לדוקטור לברית מילה מוהל רחמים חיים היקר, רצינו להודות לך מקרב הלב על הברית המקסימה של בנינו אוראל,
הברית עברה בצורה נפלאה, אוראל שלנו כמעט ולא בכה…
נהננו מאד מהיחס החם, המקצועיות , והטיפול המסור שלאחר הברית, מודים לך מכל הלב, משפחת שמיאן המאושרים נשלח ע"י: אהרון ותהילה שמיאן

דיקלה וטל פרנק
ממליצים בחום!
רצינו להודות על היחס החם ועל הטיפול המסור בבננו דביר. היות וזהו בננו הראשון חששנו מאוד ממהלך הברית ומאופן התנהלות הטקס. ברגע שרחמים הגיע נרגענו. קיבלנו הסבר על מהלך הדברים, מכתב על אופן הטיפול בילד לאחר הברית וקבענו להיפגש יום לאחר מכן בביתנו ע"מ שרחמים יבדוק שהכל התנהל כשורה ושדביר בסדר. רחמים מדהים! הקהל הצטרף לשירתו והטקס "זרם" באופן רגוע וחלק ב"ה. הילד כמעט ולא בכה ולאחר הברית, להפתעתנו, היה רגוע ושלו..פשוט לא להאמין!! למחרת הברית (יום ו' בצהריים), רחמים עוד הספיק להגיע לביקור כמובטח, לראות את דביר ולבדוק שהכל בסדר. אנו יכולים לומר ללא ספק שהבחירה ברחמים הייתה מרגיעה ומשרת בטחון, הפקדנו את בננו בידיים נאמנות, זריזות ומקצועיות. התחבושת ירדה עוד באותו הלילה ודביר הרגיש מצויין.

תודה מכל הלב על הטיפול המסור! ממליצים בחום! נשלח ע"י: דיקלה וטל פרנק

טל ודיקלה פרנק
המלצה חמה על המוהל רחמים
רצינו להודות על היחס החם ועל הטיפול המסור בבננו דביר. היות וזהו בננו הראשון חששנו מאוד ממהלך הברית ומאופן התנהלות הטקס. ברגע שרחמים הגיע נרגענו. קיבלנו הסבר על מהלך הדברים, מכתב על אופן הטיפול בילד לאחר הברית וקבענו להיפגש יום לאחר מכן בביתנו ע"מ שרחמים יבדוק שהכל התנהל כשורה ושדביר בסדר. רחמים מדהים! הקהל הצטרף לשירתו והטקס "זרם" באופן רגוע וחלק ב"ה. הילד כמעט ולא בכה ולאחר הברית, להפתעתנו, היה רגוע ושלו..פשוט לא להאמין!! למחרת הברית (יום ו' בצהריים), רחמים עוד הספיק להגיע לביקור כמובטח, לראות את דביר ולבדוק שהכל בסדר. אנו יכולים לומר ללא ספק שהבחירה ברחמים הייתה מרגיעה ומשרת בטחון, הפקדנו את בננו בידיים נאמנות, זריזות ומקצועיות. התחבושת ירדה עוד באותו הלילה ודביר הרגיש מצויין.

תודה מכל הלב על הטיפול המסור! ממליצים בחום! נשלח ע"י: טל ודיקלה פרנק

גלית ולהב באור
המלצה חמה על המוהל רחמים חיים

למוהל רחמים חיים
רצינו להודות לך על היחס החם שקיבלנו ממך
על הטיפול המסור והמקצועי בזמן טקס הברית
של בננו נועם.
טקס הברית עבר בצורה מרגשת, מקצועית, עם שירה ושמחה, הבן כמעט ולא בכה , הכל לפי שביעות רצוננו, ההתרגשות היתה גדולה וידעת להדריך ולענות על כל שאלה, זו פעם ראשונה שאנחנו עורכים ברית והיה חשוב לנו לבחור את המוהל הטוב ביותר ומצאנו אותך !!

תודה מכל הלב
להב וגלית באור נשלח ע"י: גלית ולהב באור

מאור עובדיה
ברית המילה לבן שלנו

למוהל רחמים שלום.אנו מודים לך מקרב לב על הטיפול המסור בזמן הברית .למרות ההכרות המשפחתית שכבר יש לנו איתך הברית עברה בצורה מקצועית ביותר, בצורה הומוריסטית וילדנו שזה כמובן הדבר הכי חשוב כלל לא בכה שוב ברצוננו להודות לך מאוד מאוד ישר כח והמשך רק כך – אין שני לך. תודה רבה משפחת עובדיה נשלח ע"י: מאור עובדיה

שרית וריצ'רד פרידמן
המלצה בחם על המוהל רחמים חיים
לדוקטור לברית מילה,
אנו משפחת פרידמן רוצים להודות לך שוב מקרב לב על העבודה היפה שעשית לבננו הדנדש רווה-נתנאל.כמו כן על נריה -דויד שלנו שבנתיים גדל והפך לילד מקסים,רגיש ואוהב.
אני חייבת לציין שכבר מהברית הראשונה כשהכרנו אותך ,ידענו שאישיות כלכך מדהימה המשרה רוגע לכל הסובב אותה היא זו בדיוק מה שהיינו צריכים על כן לא היתה בנו מידת ספק או חשש לתת את בננו בידייך הנאמנות והמקצועיות להביא אותו בברית אברהם אבינו עשית עבודתך נאמנה, במהירות הבזק ואני כאמא לא סבלתי יותר מדי כשראיתי ששני בניי עברו את המהילה בגבורה ובלי בכי ייתר על המידה
שוב תודה מכל הלב מקווים לראותך בהמשך נשלח ע"י: שרית וריצ'רד פרידמן

יהודה רפאל
יהודה רפאל ולריסה
למוהל רחמים שלום.אנו מודים לך מקרב לב על הטיפול המסור לילדנו בראל בזמן הברית ולאחר הברית .זה ילדנו הראשון ולהגיד את האמת מאוד פחדנו ,כי יש לא מעט סיפורים על מוהלים כאלה ואחרים שמשתמשים בכל מיני שיטות לא מקובלות.למזלנו הרב הכרנו אותך לדעתנו המוהל מספר אחד בארץ ואתה פשוט היית גדול עם כל הלב והנשמה הגעת לביתנו יום לאחר הברית כדי לוודא שהכל תקין ,מיותר לציין שאתה תערוך את ברית המילה של ילדנו הבא בע"ה יישר כוח מאחלים יהודה רפאל ולריסה ובראל הקטן נשלח ע"י: יהודה רפאל

עדי ויואב קרדונצ'יק

למוהל חיים רחמים,
משפחת קרדונצ'יק רוצה להודות לך על טקס הברית בפעם השנייה. לאחר שביצעת ברית לניר במקצועיות, במיומנות ובחן רב, לא היה לנו ספק שנזמין אותך שוב והפעם- לברית של נועם. הברית עברה ללא חשש ותהליך ההחלמה של נועם היה מהיר ונטול כאבים.
ממליצים בחום !
נשלח ע"י: עדי ויואב קרדונצ'יק

אנה שניידר

למוהל חיים רחמים! רצינו להודות לך גם הפעם על הברית. ביצעת את הטקס על בננו הבכור לפני 4 שנים , וכשנודע לנו שאנחנו מצפים לבן השאלה איזה מוהל להזמין אפילו לא עלתה. גם הטקס הראשון עבר נפלא, וגם הפעם! כל הטקס עובר נפלא, המוהל עושה את עבודתו בזריזות ומיומנות. אם ב"ה יהיו לנו עוד בנים נזמין רק אותו! אלכס ואנה שניידר
אנה שניידר
אנה שניידר

אושרת ומישל דנינו
המלצה
הרב רחמים שלום,
ברצוננו להודות לך מקרב לב על הכנסת בננו עדי בבריתו של אברהם אבינו ב- 7/10/2007.
כל החששות שהיו לנו לפני, למרות ההכרות המשפחתית שכבר יש לנו איתך מאירועים קודמים, עברו מהרגע שבו נכנסת לביתנו.
הברית עברה בצורה מקצועית ביותר, בצורה הומוריסטית וילדנו שזה כמובן הדבר הכי חשוב כלל לא בכה ויום לאחר הברית גם התחבושת ירדה כפי שהבטחת.
שוב ברצוננו להודות לך מאוד מאוד
ישר כח והמשך רק כך – אין שני לך.
תודה רבה
דנינו מישל ואושרת – נצרת עלית
אושרת ומישל דנינו

בועז ויטמן
המלצה
לאחר שביצע בריתות קודמות במשפחה לשביעות רצונם המלאה של הורי הנימולים (ראו המלצה של יניר גת 26/11/03), הזמנו את רחמים לברית בכרמיאל. הגיע בזמן, נתן הסבר על המילה עצמה וגם על ההחלמה אח"כ. הביצוע היה ללא כאבים והתינוק הרגיש מצויין אחריו. מומלץ בחום.
בועז ויטמן

עירית ואשר
המלצה
ר' רחמים היקר,
רצינו להודות לך מקרב הלב על הכנסת בננו היקר,שקד, בבריתו של אברהם אבינו.
כמו רוב ההורים, חששנו מההליך, אולם מהרגע שיצרנו קשר איתך ולאחר ששמענו רבות וטובות אודותייך החששות נמוגו
שקד עבר את הברית בצורה חלקה ביותר, לא בכה, התחבושת ירדה כפי שהבטחת יום אחרי וההחלמה מהירה ונטולת כאבים

תודה רבה, יישר כוח

עירית ואשר
עירית ואשר

ליאת ואבי פאליי מגבעתיים
המלצה
רחמים מל את בננו דן לפני כ- 3.5 שנים בראש השנה בבית הוריי בעפולה. כאשר נולד בננו השני- גור, לא היה לנו ספק כי נגיע במיוחד לעפולה ונמסור אותו לידיו המסורות של רחמים לביצוע הברית. בסביבתינו הקרובה (כל חברנו) נהוג לבצע את הברית אצל רופאים, התהליך היה כרוך במתן אקמול לפני ביצוע הברית (לתינוק בן שבוע….) ולזריקת אלחוש מקומית בעת הברית. רחמים מוכיח כי אין כל צורך באלו, הכל הלך חלק, ללא משככי כאבים וללא סבל של הילד.. יישר כוח רחמים!!!
ליאת ואבי פאליי מגבעתיים

עינב סבג, נצרת עילית
המלצה
תודה רבה לכבוד הרב רחמים חיים, כששמעו שהזמנתי אוו לערוך את ברית בני היקר, שמעתי עשרות המלצות חמות, שבחים ומחמאות ושמחתי לגלות שכל מילה חקוקה בסלע.
במיומנות ועם המון רגש התבצע הטקס והימים שאחרי עברו עלינו בשקט ובהחלמה מהירה ומוצלחת.
תודות עם המון הערכה,
עינב סבג אמא של איתי.תודה רבה
עינב סבג, נצרת עילית

יעל ואילנית
המלצה
רחמים הגיע אלינו לקפריסין, אחרי שד"ר ג'קסון הפר את הבטחתו להגיע. חששנו ממוהל רגיל, והתברכנו לבסוף!!! הילד לא צייץ, התהליך הסתיים בשניות, הרופא המקומי שיבח את החיתוך ואמר שזו עבודת אמן!!! אנו ממליצות בחום, על המקצועיות, האנושיות והאמינות!!!
יעל ואילנית

גבי ואשרת פאר
המלצה
רחמים מל את בננו נועם לפני כשנה באפריל באולמי האושר בעפולה (הוא אפילו לא בכה)(הבן שלנו לא רחמים)הכל הלך חד חלק נקי ומהר(חוץ מזה שנועם השתין על הסבא ועל המוהל.ואם הוא מוכן לבןא עד ערד לברית מילה של בני השני בדצמבר(בעזרת השם) הרי הוא מוזמן
גבי ואשרת פאר

אליהו שני
המלצה
ברצוני להמליץ בחום על המוהל רחמים שמבצע את עבודתו במיומנות ובזריזות יש לי שני בנים ואת שניהם מהל רחמים ואני רוצה להגיד שאין כמוהו הוא הגיע להיתי גם אחרי חודש כשקצת הייתי מוטרדת והסיר כל דאגה מליבי מומלץ בחום אם נולד לכם בן במזל טוב.
אליהו שני

אלעד ונטלי (בני מיקס)
המלצה
המוהל רחמים מהל אותי לפני 25 שנה
כשהגיע לעפולה מירושלים ואני הייתי
הנמהל הראשון שלו כאן
ב-30 לחודש היה לנו הכבוד להזמין אותו למהול את הבן הבכור שנולד לנו בשעה טובה ומוצלחת …
וברצוננו לציין את היחס החם והאוהב שהיה
לו לפני ואחרי הברית לאורך כל הדרך

..אנחנו ממליצים בחום..
אלעד ונטלי (בני מיקס)

ליאור ורונית ליטבק
המלצה
הרב רחמים ביצע את ברית המילה לשני בנינו ואני רוצה להגיד לכם שאין כמוהו בעולם אם זה בזריזות במיומנות ובקיצור הילד לא סובל. מספר אחד
ליאור ורונית ליטבק

אפרת ורמי זערור
המלצה
טוב אז ככה, מאור הוא בני הראשון אשר נולד בחודש שמיני עם כל מיני בעיות שהיו במהלך ההריון והלידה. יש המון מוהלים מסביבי אשר הומלצו בחום, אבל אני בחרתי את המוהל רחמים דרך האינטרנט היתה לי את האינטואציה והרגש וקיבלתי הרגשה בלב שיש על מי לסמוך, ולמרות התנגדות גורפת של המשפחה וכל הסביבה על הזמנת מוהל שאני לא מכירה , הגיע רחמים ומל את בני בבית הכנסת וזאת היתה אחת הבחירות היותר טובות בחיים שלי. וכולם נוכחו לדעת שטעו , והבטיחו שבברית שלהם יזמינו רק את הרב המוהל רחמים חיים שעשה עבודה נקיה ומהירה , הגיע לביתנו ונתן בנו הרגשת ביטחון. ואם אתה המוהל קורא את זה אז שוב ושוב תודה!!!
אפרת ורמי זערור

דורון אייל וכרמית
המלצה
רחמים שלום רב
תודה רבה על התגובה המהירה וההגעה המיידית לביתנו על מנת להרגיע את חששותינו לאחר המילה, ולאחר נפילת התחבושת. ולכם הורים טריים תזמינו את רחמים ורק תרויחו אדם אנושי ומסור.
בברכה: כרמית ואייל דורון שמשית

דורון אייל וכרמית

אמסילי מרדכי ויהודית
המלצה
בס"ד כ' טבת תשס"ה מוצאי שבת פרשת שמות
למוהל רחמים שליט"א
תודה על האכפתיות, הדאגה, והמסירות ללא לאות, וללא גבולות.
יהי רצון מלפני שוכן מעונה שכשם שהקרבת למעננו מזמנך, ועזבת את משפחתך בשבת, הקדוש ברוך הוא יחזיר לך בכפל כפלים ותזכה למול עוד אלפים ורבבות, ותראה נחת ברכה ופרנסה טובה מכל יוצאי חלציך. ולכם הורים חדשים הנכנסים לאתר של המוהל אנחנו ממליצים בחום רב על המוהל כעל בעל נפש אחראי ומסור למצות המילה שהוא נאות לבוא אלינולקרית ספר שבמודיעין עילית והיה אתנו כל השבת בהערכה רבה
מאחלים משפחות אמסילי וכלפא והתינוק רפאל יהונתן מקרית ספר
אמסילי מרדכי ויהודית

יעקב ונימה אשר
המלצה
אנחנו מבקשים להמליץ בכל לבנו על רחמים כמוהל מסור, מקצועי, ובעיקר אנושי. הוא מל לפני שלוש וחצי שנים את בננו מעין, והיה ברור לנו שגם כעת הוא ימול את בננו השני. בארי, נולד עם פגם בלב ויומיים לפני הברית עבר ארוע לב שבעטיו אושפז בטיפול נמרץ . לאורך כל הדרך, רחמים היה אתנו והתפלל לשלומו של בארי. דאגתו ומסירותו היו חלק חשוב ברצוננו להפקיד בידיו את הברית בגיל כמעט חודשיים ולאחר שלבו כמעט ולא עמד לו.
לשמחתנו רחמים עשה את הכל כדי שהברית תעלה יפה והקל בכל דרך על זוג הורים שמטבע הדברים חרדו מאוד מהשפעות של הברית.
שוב ממליצים בכל לבנו ואומרים יישר כוח לרחמים על כל עשייתו המבורכת
יעקב ונימה אשר

משפחת חורב
המלצה
זהו בנינו הראשון לאחר שתי בנות,
ולאחר בירור ראשוני מה עדיף מוהל או כירורג,
(ואם מוהל\כירורג אז מי הטוב והמקצועי ביותר)
רובו המכריע של החברים בקיבוץ הצביע
על איש אחד רחמים חיים.
ושבוע לאחר הברית אנו ממליצים בחום
(יש תוצאות) אפילו הסבים שראו לא מעט בריתות התפעלו מהמהירות והמקצועיות
כל הכבוד
משפחת חורב
קיבוץ נוה -אור
בקעת בית-שאן
משפחת חורב

משפחת פריזי, גן נר
המלצה
הרב רחמים ביצע את הברית של הבן שלנו לפני שמונה שנים, הטקס חרות בזכרוננו לעד, עד היום לא ראינו טקס מילה כמו שהיה אצל בני אלעד, בביצוע הרב רחמים, לנו אין מוהל אחר, אלא רק הרב רחמים המוהל המעולה מעפולה.ברכות ותודות משפחת פריזי מגן – נר.
משפחת פריזי, גן נר

משפחת לוינסון
המלצה
אנו רוצים להמליץ בחום על המוהל רחמים חיים. את הברית לבננו הוא ביצע במהירות ויעילות רבה, לא היה בכי אחרי הברית ולא בלילה הראשון, ההחלמה היתה מהירה והתוצאות מצוינות.
רחמים חיים לבבי מאוד ועורך את הברית באוירה נעימה ועליזה.
רחמים נותן הנחיות מפורטות כיצד לטפל בתינוק אחרי הברית ומוכן לענות בשמחה לכל פניה.
מומלץ ביותר !!!
משפחת לוינסון

משפחת כהן, אחוזת ברק
המלצה
הגענו לרחמים חיים דרך חבר מהעבודה.
התקשרנו אליו ונוכחנו לדעת כי רחמים חיים הוא קודם כל אדם ,אנושי ,חם , אדיב לפני שהוא מוהל.
ולעניין עצמו אנחנו לאחר ברית המילה של בננו רוצים להמליץ בחום רב על רחמים חיים כקודם כל אדם אנושי ומוהל מקצועי לראיה בננו בריא ,ישן טוב בלילות ובכלל לא בוכה .
רחמים חיים עונה לכל פניה שלא תהיה העיקר שהילד יהיה בריא וההורים שיהיו רגועים.
אל תהססו רחמים חיים הוא המוהל , הוא ולא אחר.
משפחת כהן, אחוזת ברק

אילן יהודה
המלצה
רחמים חיים
מוהל מצויין, את הברית אותו ביצע לבני ללא בכי וללא לילות ללא שינה רק מוהל ברמתו של רחמים חיים יכול לבצע.
על אף החששות הרבים שהיו לפני הברית הופתענו מאני ובת זוגתי מהמקצועיות הרבה ושמחנו כי שמענו להמלצותיהם הרבים של קרובינו וחבירנו שמכירים את רחמים חיים הרבה מאוד שנים.
בהזדמנות זו אני רוצה להודות שוב לרחמים חיים על הברית אותו ביצע לבני ועל האכפתיות שגילה גם לאחר הברית כשהתקשר והתעניין בשלום בני ואף פיקסס לי הוראות לפעיליות לאחר יום הברית.
שוב תודה.
אילן יהודה

צליק ממגן שאול
המלצה
רחמים,
תודה על טקס ברית המילה. הוא היה מקצועי, ועובדה שבננו הקטן כמעט ולא בכה וישן טוב בלילה.
אנו ממליצים בחום לכל מי שמתלבט.
אל תהססו !!

צליק ממגן שאול

ענבל שרון וליאת דרורי גבעת עוז
המלצה
לרחמים
תודה על טקס המילה המקצועי שערכת לבננו,
הקטן כמעט ולא בכה ובלילה ישן שינה עמוקה וטובה.
אנו מרוצים מהתוצאה וממליצים בחום
ענבל שרון וליאת דרורי גבעת עוז

אנה ואלכס
המלצה
אתמול עשית ברית לבננו אדם. רציתי להודות לך על המיומנות, הזריזות, והמוכנות להגיע עד חיפה.
אנחנו הורים דאגנים, ונורא פחדתי שיכאב לבן שלי. אך הוא ישן הלילה אפילו יותר רגוע מלילות קודמים!
תורה רבה על היחס והטקס הנפלאים! נמליץ עליך לכולם!
אנה ואלכס שניידר
אנה ואלכס

שמעון ויפה כהן
המלצה
רחמים מל את בני שהוא כיום בן 19 וכן את שני נכדי כך שאני ממליץ עליו בחום מקצוען אמיתי כדאי לראות כזה אין ראיתי בריתות אבל כמו שרחמים עוד לא ראיתי
שמעון ויפה כהן

נופר ואריאל ברין דולינקו
המלצה
בעקבות המלצה שקיבלנו הזמנו את רחמים.
הטיפול מהרגע הראשון היה מדהים, רחמים הסביר לנו, הרגיע אותנו וביצע את הטקס בצורה מקצועית, מהירה, ונקיה (הילד אפילו לא בכה) המלצנו לכל המשפחה ולחברינו והיום כולם מזמינים רק אותו!!! רחמים יודע להתאים את הטקס לסובבים והטקס הופך לידידותי יותר ונעים יותר!
נופר ואריאל ברין דולינקו

ליאור ארזואן
המלצה
רחמים הוא כלי , באמת , מעביר את הברית בצורה נינוחה , למרות שזה מאורע לא קל להורים , לא קל אך משמח , וכל הכבוד לרחמים שהקל בעניין זה , מקצועי , סטרילי , ואף משעשע.
ליאור ארזואן

רוני ואלה שבת
המלצה
היום 28-11-03 בצעתה מילה בבננו בצורה מדהימה במקצועיות ומיומנות שהדהימה את הנוכחים.
אנחנו הורים פחדנים ולכן אנו כותבים כעזרה להורים אחרים , יש על מי לסמוך,
תודה לך המוהל רחמים.
רוני ואלה שבת

יניר גת
המלצה
המלצות עליו קיבלנו בצפון והוא נענה בשמחה לבוא לרמה"ש. הגיע בזמן, וערך טקס דתי צנוע ונעים, תוך הבנת "רוח המשפחה" (חילונים). ביצע ברית מהירה ומקצועית, מלווה בהסבר מקיף על שיטת הטיפול.הילד לא השמיע הגה בטקס, ומקום נראה מחלים יפה כבר לאחר 12 שעות.
מומלץ בחום, גם לאלה שחושבים שרופא זה יותר בטוח….
יניר גת

דרור ושפרה
המלצה
אנחנו ממליצים מאוד ותודה שהגעת לביתר עילית בנינו יוסף החלים יפה ועברנו את הברית בצורה רגועה וטובה מומלץ בחום ובעזרת השם נזמינך גם לילד הבא.
דרור ושפרה

שרון ליהוד
המלצה
רוצה אני להודות לרב רחמים חיים אשר מל את שני בניי לתפארת !!
בקור רוח ובמקצועיות מופלאה ביצע את עבודת הקודש נאמנה .
מודה אני לך יחד עם משפחתי !!
יישר כח !!
שרון ליהוד

שמואל ואנה פרבר
המלצה
אנו רוצים להודות ולהמליץ בחום
על המוהל רחמים חיים שעשה את ברית המילה
לבננו רום בשקט, שלווה ומקצועיות רבה
תודה רבה ולהתראות בשמחות
שמואל ואנה פרבר

אליהו ואתי ברזני
המלצה
רחמים המוהל היקר הינו מוהל שבמשך שנים מבצע בריתות בקרב משפחתינו, מקצועי סטרילי ומבצע את טקס המילה במהירות.
אליהו ואתי ברזני

צדוק ורחלה ביתר עילית
בס"ד למוהל רחמים היקר
מאז שמלתה את בני יוסף נ"י לא יצא לי להודות לך ועכשיו אני מוצא את ההזדמנות, הורים יקרים בכל מקום ומקום אני ממליץ בחום רב על רחמים שהגיע לביתר עילית בגוש עציון ומל את בנינו הטקס המיוחד והשירה הנאה שיצאה מפי המוהל והעיקר הברית עצמה הילד כלל לא סבל, חשבנו שנעבור לילה קשה וראו זה פלא והילד היה שליו כמו בלילות שלפני הברית והכל היה 10 ואנו מודים לו מקרב לב
צדוק ורחלה ביתר עילית

צדוק ורחלה ביתר עילית

ענבל ודניאל יוסף
המלצה
אנו רוצים להודות מקרב לב למוהל רחמים שייזכה לחיים ארוכים בעבור מילת בננו – יהונתן.
אנו מעריכים מאד את מצוותו של הרב רחמים בעבור בואו ברגליו (בחום כבד אשר שרר באותו יום) ביום שבת לבית כנסת "תפארת ישראל" בעפולה , מביתו אשר נמצא בעפולה עלית וקיים בעבור זה מצווה גדולה.
אנו מאחלים לכבוד הרב בריאות וחיים ארוכים ושייזכה למצוות.
אנו רוצים להודות גם על בואו במוצ"ש כדי לבדוק את הילד ועל עוד טיפים אשר עזרו לנו בהגלדת אזור הברית.
ענבל ודניאל יוסף

הרב אברהם כהן
המלצה
לכבוד גיסי היקר המוהל הותיק והנעלה הרב רחמים חיים שליט"א. וכן לכל הנכנסים לאתר גיסי היקר מל את שני ילדי במומחיות רבה ובזריזות נפלאה, והגיע אלינו לרמלה מספר פעמים וכל המקירו יודע להעריכו בכל מעשיו וענותנותו, ולכן יכולים כל אחינו בית ישראל לסמוך עליו, כי בקיא עצום הוא בהלכה ובכל הקשור למקצוע המילה.
הרב אברהם כהן-ראש ישיבת נר יהודה רמלה. טלפון 08/9215777
הרב אברהם כהן